Akcja Mlekoteka - Opowieści Mleczne

W ramach Akcji Mlekoteka 2020 serdecznie zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie – Mleczne Opowieści online! ♥

Tego dnia wspólnie połączymy się za pomocą platformy ClickMeeting i zasiądziemy w kręgu,by wysłuchać historii zgromadzonych kobiet oraz dzielić się swoim doświadczeniem z mlecznej drogi.

Chcemy, by był to wyjątkowy czas kiedy w wielu miejscach Polski stworzy się przestrzeń gdzie kobiety będą mogły dzielić się swoimi historiami karmienia piersią, pokazując sobie wzajemnie jak różne mogą być mleczne ścieżki. Chcemy, by dzięki tej wymianie doświadczeń wzrastało wzajemne zrozumienie między kobietami, byśmy stawały się wrażliwsze na siebie wzajemnie i abyśmy mogły przejrzeć się w swoich oczach i dostrzec w odbiciu niezwykłe, pełne mocy kobiety.
Naszym celem jest także szerzenie wiedzy na temat karmienia piersią, tego jak ogromne znaczenie ma w tym okresie wsparcie bliskich i profesjonalistów oraz pokazanie, że karmienie naturalne to nie tylko jedzenie. To niezwykły czas w życiu kobiety, który może wzmocnić, ubogacić i dać poczucie ogromnej, wewnętrznej siły.

🌳Wybierz sposób, w jaki chcesz dołączyć do wydarzenia:
Ilość miejsc ograniczona.
💜Wstęp bezpłatny💜

🌳1. Dołącz przez stronę internetową: https://akademiazbrzuszkiem.clickmeeting.com/bydgoszcz-akcja-mlekoteka-opowiesci-mleczne-
🌳2. Dołącz przez aplikację mobilną:
ID pokoju: 982-449-217

Spotkanie moderują:

🌸Justyna Chmiel
Jestem doulą członkinią “Stowarzyszenia Doula w Polsce“, certyfikowaną doradczynią noszenia, instruktorką aktywnej szkoły rodzenia, i mamą trójki fajnych dzieci. Na co dzień prowadzę “Centrum macierzyństwa Przy kobiecie” oraz szkole rodzenia “Akademie z brzuszkiem”.
Moją misją jest otulanie Rodzącej i jej Partnera peleryną bezpieczeństwa – zarówno przed porodem, w jego trakcie, jak i w czasie połogu – aby z tych wyjątkowych chwil porodu mogli utkać piękne wspomnienia scalające Rodzinę.
Wspieram Pary wiedzą praktyczną, doświadczeniem i siłą spokoju.


🌸Daria Gralik
położna, doula www.poloznaurodziny.pl
Jest propagatorką idei, że umysł ma ogromną moc w porodzie, a nastawienie kreuje otaczającą rzeczywistość.
Jako położna wspiera kobiety w ciąży (przygotowując je do porodu), pomaga również świeżo upieczonym rodzicom w oswojeniu nowej rzeczywistości z noworodkiem. Jest doulą towarzyszącą przy porodach. Prowadzi zajęcia w szkołach rodzenia, prowadzi też własną, domową szkołę rodzenia, w której dzieli się swoim doświadczeniem, położnej, douli i mamy w jednym. Prywatnie żona oraz mama Łucji i Tadzia.